Úvod » Aerobik

Aerobik ve Studiu Sun

publikováno 25.03.2010 (aktualizováno 15.01.2017)

Právě díky komerčnímu aerobiku si mnoho žen našlo opět cestu do tělocvičny. Přestože je aerobik masovým sportem, má zároveň individuální charakter.Vždyť všechny cvičí v danou chvíli stejné pohyby, ale každá podle svých vlastních možností. Právě aerobik nám dává možnost vnímat současně hudbu a pohyb,vede nás k ženskosti - ladnosti. Ty, které k nám chodí pravidelně cvičit, mají po čase podobný životní styl - dodržují pitný režim, hlídají si stravu, chodí sportovně oblečené, vkusně se líčí, mají sebevědomí, spousty energie a humoru. V našem studiu nabízíme nejen různé formy aerobiku, ale i silová cvičení, moderní tance pro děti, cvičení pro těhotné atd. Každá si najde to své cvičení, které jí nejlépe vyhovuje. Přijďte a samy vyzkoušíte a poznáte.

Jaké je vlastně fitness studio Sun? S trochou nadsázky je to v dnešní době docela zvláštní fenomén. Nejde tu totiž zdaleka jenom o cvičení. Je to i o způsobu, jak aktivně užít volný čas mezi lidmi, kteří jsou nám blízcí. V posilovně i v tělocvičně tu najdete ženy ve věku od 15 do šedesáti let.

Pravda je, že těch "zralých" cvičenek nad třicet je tady v Sunu naprostá většina, výjimkou nejsou ani ženy kolem čtyřicítky a padesátky. Co je spojuje? Především vůle něco se sebou dělat. Většina z nich před Sunem příležitostně vyzkoušela nejedno fitnes centrum, ale nebavilo je anonymně poskakovat mezi mladými namakanými devčátky v pestrých oblečcích. Potřebovali najít svůj styl, možná o poznání klidnější, ale za to důkladnější. Dámy v Sunu si prostě chtějí pořádně zacvičit, zaposilovat, zpotit se, spálit kalorie, vytvarovat postavy a na konec si dát dvojitou dávku poctivého dobře dotaženého strečinku a přitom všem se cítit dobře a neuhnat se k smrti.

Obrázky k článku

Kalendář akcí

« 02 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace